Przerwy w szkole

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
przerwa obiadowa
5. 11.50 - 12.35
przerwa obiadowa
6. 12.50 - 13.35
7. 13.45 - 14.30
8. 14.40 - 15.25

Na stronie

Odwiedza nas 154 gości oraz 0 użytkowników.

Patronat Regionalnego Konkursu Języka Angielskiego

20181105 mko1


Ogłoszenie

twcn

UWAGA

 

 

 

 

 

 

W naszej szkole ruszają dodatkowe zajęcia z języka chińskiego.

Zajęcia prowadzi tajwański native speaker

ZAJĘCIA ODBYWJĄ SIĘ DWA RAZY W TYGODNIU :

GRUPA I – KLASY VIII i III WTOREK GODZ. 14.30 s.34

GRUPA II – KLASY IV i V ŚRODA GODZ. 12.50 s. 29

Promocja Szkoły

 

 

Egzotyczni goście w naszej szkole !!!

filing images 67c9c8a55b7bBoa dusiciel , boa tęczowy, pyton tygrysi i albinotyczny pyton królewski byli bohaterami,, żywej” lekcji biologii w naszej szkole, która odbyła się 9 stycznia br. Pan Alan Twardosz-Suder, opiekun węży bardzo ciekawie opowiadał o budowie i czynnościach życiowych tych zmiennocieplnych gadów.

Nie ominęły nas też atrakcje, które wzbudziły wśród uczniów wiele emocji /zwłaszcza, że przekrój wiekowy uczestników był duży/. Było jednak bardzo sympatycznie, węże  nie syczały, dały się głaskać, a nawet owijały się niektórym śmiałkom wokół szyi. Na koniec pokazu węże pozowały do zdjęcia z chętnymi uczniami. Obserwacja żywych okazów to wspaniała okazja do rozwijania zainteresowań przyrodniczych  i postawy badawczej uczniów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

 

O szkole

szkola-obraz

Budynek szkoły stoi w północnym krańcu wyspy będącej ośrodkiem najstarszej części miasta. Usytuowany jest przy uliczce otaczającej z trzech stron monumentalną bryłę orientowanej kolegiaty, która stanowi północne zamknięcie wydłużonego rynku.

Więcej...

Patron szkoły

klaudyna

Klaudyna Potocka urodziła się 27 sierpnia 1801 roku w Kórniku, jako córka Ksawerego i Justyny z Dzieduszyckich. Urodziła się w małym domku. Dziś ten pierwszy po lewej stronie budyneczek przyzamkowy, sympatycznie nazywany „Klaudynówką"

Więcej...

Polecane strony

logoPultuskszkola z klasasocrates-comenius

logo-seoZapraszamy do zapoznania się z raportem z ewaluacji szkoły w ramach programu System Ewaluacji Oświaty.

Więcej...