Regionalny Konkurs Języka Angielskiego

Przerwy w szkole

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
przerwa obiadowa
5. 11.50 - 12.35
przerwa obiadowa
6. 12.50 - 13.35
7. 13.40 - 14.25
8. 14.30 - 15.15
9. 15.20 - 16.05
10. 16.10 - 16.55

Na stronie

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

20140630lato
Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły życzę by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne. Niech każdy dzień  pozostanie w Waszej pamięci jako dzień, o którym można powiedzieć, że to był dobry dzień. Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, ale z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.  
 

Promocja Szkoły

 

 

Egzotyczni goście w naszej szkole !!!

filing images 67c9c8a55b7bBoa dusiciel , boa tęczowy, pyton tygrysi i albinotyczny pyton królewski byli bohaterami,, żywej” lekcji biologii w naszej szkole, która odbyła się 9 stycznia br. Pan Alan Twardosz-Suder, opiekun węży bardzo ciekawie opowiadał o budowie i czynnościach życiowych tych zmiennocieplnych gadów.

Nie ominęły nas też atrakcje, które wzbudziły wśród uczniów wiele emocji /zwłaszcza, że przekrój wiekowy uczestników był duży/. Było jednak bardzo sympatycznie, węże  nie syczały, dały się głaskać, a nawet owijały się niektórym śmiałkom wokół szyi. Na koniec pokazu węże pozowały do zdjęcia z chętnymi uczniami. Obserwacja żywych okazów to wspaniała okazja do rozwijania zainteresowań przyrodniczych  i postawy badawczej uczniów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

 

O szkole

szkola-obraz

Budynek szkoły stoi w północnym krańcu wyspy będącej ośrodkiem najstarszej części miasta. Usytuowany jest przy uliczce otaczającej z trzech stron monumentalną bryłę orientowanej kolegiaty, która stanowi północne zamknięcie wydłużonego rynku.

Więcej...

Patron szkoły

klaudyna

Klaudyna Potocka urodziła się 27 sierpnia 1801 roku w Kórniku, jako córka Ksawerego i Justyny z Dzieduszyckich. Urodziła się w małym domku. Dziś ten pierwszy po lewej stronie budyneczek przyzamkowy, sympatycznie nazywany „Klaudynówką"

Więcej...

Polecane strony

logoPultuskszkola z klasasocrates-comenius

logo-seoZapraszamy do zapoznania się z raportem z ewaluacji szkoły w ramach programu System Ewaluacji Oświaty.

Więcej...