Regionalny Konkurs Języka Angielskiego

Przerwy w szkole

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
przerwa obiadowa
5. 11.50 - 12.35
przerwa obiadowa
6. 12.50 - 13.35
7. 13.40 - 14.25
8. 14.30 - 15.15
9. 15.20 - 16.05
10. 16.10 - 16.55

Na stronie

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

20140630lato
Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły życzę by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne. Niech każdy dzień  pozostanie w Waszej pamięci jako dzień, o którym można powiedzieć, że to był dobry dzień. Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, ale z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.  
 

Promocja Szkoły

 

 

Konkursy przedmiotowe Mazowieckiego Kuratora Oświaty

mkoZakończyły się drugie etapy konkursów przedmiotowych organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty w Warszawie. Są to najbardziej prestiżowe konkursy dla szkół województwa mazowieckiego. Jak co roku, nasi uczniowie brali w nich udział.

Do drugiego etapu rejonowego w Ciechanowie zakwalifikowało się dziewięciu uczniów z pięciu przedmiotów: biologii, geografii, historii, matematyki i wiedzy o społeczeństwie. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się: Alicja Dąbrowska z biologii, Natalia Kaczmarczyk z geografii oraz Marcjanna Malicka i Jan Ochman z historii. Konkursy przeprowadzone będą w lutym. Życzymy powodzenia.

 

Kolejnym sukcesem naszej szkoły, był awans czterech uczniów do drugiego etapu konkursu tematycznego z historii  pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty „ Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1882 – 1922”. Nasza szkoła jako jedyna z powiatu brała w nim udział. Konkurs przeprowadzono  w dwóch kategoriach – szkoły podstawowe i gimnazja. Do konkursu, który odbył się 10 stycznia 2018r. zakwalifikowali się: Kacper Malicki z VII A, Jakub Ochman z VII A [ szkoła podstawowa], Mikołaj Radecki z III C oraz Łukasz Tomczak z III C [ gimnazjum]. Do ostatniego, wojewódzkiego etapu zakwalifikował się Łukasz Tomczak. Gratulujemy i życzymy sukcesu w Warszawie.

O szkole

szkola-obraz

Budynek szkoły stoi w północnym krańcu wyspy będącej ośrodkiem najstarszej części miasta. Usytuowany jest przy uliczce otaczającej z trzech stron monumentalną bryłę orientowanej kolegiaty, która stanowi północne zamknięcie wydłużonego rynku.

Więcej...

Patron szkoły

klaudyna

Klaudyna Potocka urodziła się 27 sierpnia 1801 roku w Kórniku, jako córka Ksawerego i Justyny z Dzieduszyckich. Urodziła się w małym domku. Dziś ten pierwszy po lewej stronie budyneczek przyzamkowy, sympatycznie nazywany „Klaudynówką"

Więcej...

Polecane strony

logoPultuskszkola z klasasocrates-comenius

logo-seoZapraszamy do zapoznania się z raportem z ewaluacji szkoły w ramach programu System Ewaluacji Oświaty.

Więcej...