Przerwy w szkole

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
przerwa obiadowa
5. 11.50 - 12.35
przerwa obiadowa
6. 12.50 - 13.35
7. 13.45 - 14.30
8. 14.40 - 15.25

Na stronie

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Młodzi ludzie w wielkim świecie innowacji – stawiamy na wszechstronny rozwój uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku

20190102 logoprojektu

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Kreator Kariery rozwój doradztwa edukacyjno – zawodowego w powiecie pułtuskim.

20190102 logoprojektu

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

OGŁOSZENIA

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 19 czerwca 2019r.
godz. 900 - klasy I, II, IV, V szkoły podstawowej
godz. 1700 - klasy VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum

 

 

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

20190228 120190228 rekr120190228 rekr2
 

Promocja Szkoły

 

 

Naszych Ośmioro Wspaniałych

20190313 115620Ośmioro uczniów naszej szkoły przystąpiło do Samorządowego Konkursu Nastolatków ,,Ośmiu Wspaniałych”  zorganizowanego przez Fundację ,,Świat na Tak”. Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań, działań, postaw dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie idei młodzieżowego wolontariatu. Konkurs przeprowadzany jest w dwóch etapach; I etap – na szczeblu lokalnym, II etap – na szczeblu ogólnopolskim. 

Pierwszy etap już za nami. Wolontariusze mieli za zadanie w formie pisemnej przedstawić swoje działania, następnie w czasie rozmowy kwalifikacyjnej opowiedzieć o  indywidualnych przedsięwzięciach, zainicjowanych i zrealizowanych przez siebie poza zaplanowanymi w Klubie Wolontariusza ,,Iskierka”. Warunki uczestnictwa spełnili: Diana Łach, Sara Knochowska, Julita Elak, Weronika Kucińska, Natalia Grudnowska, Katarzyna Grąbczewska, Bartosz  Jusiński i Jan Bąk. W trakcie rozmów z wolontariuszami Jury przekonało się, że wszyscy uczestnicy zasługują na miano ,,Wspaniałych”, bo mają otwarte serca na potrzeby innych.  Oto przykłady ich działań: uczestnictwo w kwestach na rzecz WOŚP, udział w akcji ,,Szlachetna Paczka”, ścięcie włosów z przeznaczeniem na peruki dla chorych na nowotwory, pomoc sąsiadowi – starszemu panu- w czasie remontu mieszkania, zakup miseczek, napełnianie nimi wodą i ustawianie ich w różnych punktach naszego miasta dla spragnionych  zwierząt w upalne letnie dni, zrobienie budy dla bezdomnego psa, pomoc niepełnosprawnym dzieciom w trakcie zajęć hipoterapii, pielęgnacja koni, czyszczenie stajni, rejestrowanie lokalnych imprez i uroczystości, montaż filmów. Do następnego, ogólnopolskiego etapu konkursu, który odbędzie się 4 kwietnia w Warszawie, zgodnie z regulaminem konkursu – wybór tylko 1 wolontariusza - Jury zakwalifikowało Katarzynę Grąbczewską – uczennicę klasy IIIc.   Gratulacje dla uczestników i laureatki Lokalnego Samorządowego Konkursu Nastolatków ,,Ośmiu Wspaniałych”!

20190313 115723 

O szkole

szkola-obraz

Budynek szkoły stoi w północnym krańcu wyspy będącej ośrodkiem najstarszej części miasta. Usytuowany jest przy uliczce otaczającej z trzech stron monumentalną bryłę orientowanej kolegiaty, która stanowi północne zamknięcie wydłużonego rynku.

Więcej...

Patron szkoły

klaudyna

Klaudyna Potocka urodziła się 27 sierpnia 1801 roku w Kórniku, jako córka Ksawerego i Justyny z Dzieduszyckich. Urodziła się w małym domku. Dziś ten pierwszy po lewej stronie budyneczek przyzamkowy, sympatycznie nazywany „Klaudynówką"

Więcej...

Polecane strony

logoPultuskszkola z klasasocrates-comenius

logo-seoZapraszamy do zapoznania się z raportem z ewaluacji szkoły w ramach programu System Ewaluacji Oświaty.

Więcej...