Przerwy w szkole

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
przerwa obiadowa
5. 11.50 - 12.35
przerwa obiadowa
6. 12.50 - 13.35
7. 13.45 - 14.30
8. 14.40 - 15.25

Na stronie

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Młodzi ludzie w wielkim świecie innowacji – stawiamy na wszechstronny rozwój uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku

20190102 logoprojektu

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Kreator Kariery rozwój doradztwa edukacyjno – zawodowego w powiecie pułtuskim.

20190102 logoprojektu

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Promocja Szkoły

 

 

Ośmiu Wspaniałych wśród najlepszych

20190608 205911Do znalezienia się wśród najlepszych prowadziła długa i pracowita droga. Potrzebna była również odwaga, by zmierzyć się z najlepszymi. Jednak ośmiu wolontariuszy naszego szkolnego klubu ,,Iskierka” na celująco zdało egzamin.

Przeszło kwalifikacje do Lokalnego Samorządowego Konkursu Nastolatków ,,Ośmiu Wspaniałych”, który wyłonił zwycięzców i otworzył drogę do wyjazdu na  XXV Finał do Białogardu, który zgromadził najlepszych z całej Polski.  W czasie trzydniowego pobytu zadbano o liczne atrakcje, m.in. zakwaterowanie w uroczym miejscu, bo Ustroniu Morskim, dwie wycieczki, wspólne integracyjne gry i zabawy, wreszcie Galę Wolontariuszy i podsumowanie konkursu w Europejskim Centrum w Białogardzie. Uroczystości towarzyszyła podniosła atmosfera, występy, przemówienia zaproszonych gości, w tym pełne emocji z przesłaniem do młodych Pani Poseł , Prezes Fundacji ,,Świat na tak” – Joanny Fabisiak, z którą mamy pamiątkowe zdjęcie. Ogromnym zaskoczeniem dla nas - pułtuskich wolontariuszy  –  było odnalezienie w książce podsumowującej konkurs obszernej wzmianki o nas – Klubie,,Iskierka”. Niezapomnianych wrażeń i doświadczeń nie doświadczylibyśmy, gdyby za nasz pobyt nie zapłacili : Poseł, Minister Środowiska – Pan Henryk Kowalczyk, przedsiębiorcy – Panowie Andrzej Grabowski i Artur Piechotka. Transport zapewnił Urząd Miasta Pułtusk, jak również materiały promujące nasze miasto, które przekazaliśmy uczestnikom zlotu. Za pomoc finansową i organizacyjną z całego serca dziękujemy!  Wolontariusze i opiekunka Klubu – Elżbieta Iwanowska.   

 

O szkole

szkola-obraz

Budynek szkoły stoi w północnym krańcu wyspy będącej ośrodkiem najstarszej części miasta. Usytuowany jest przy uliczce otaczającej z trzech stron monumentalną bryłę orientowanej kolegiaty, która stanowi północne zamknięcie wydłużonego rynku.

Więcej...

Patron szkoły

klaudyna

Klaudyna Potocka urodziła się 27 sierpnia 1801 roku w Kórniku, jako córka Ksawerego i Justyny z Dzieduszyckich. Urodziła się w małym domku. Dziś ten pierwszy po lewej stronie budyneczek przyzamkowy, sympatycznie nazywany „Klaudynówką"

Więcej...

Polecane strony

logoPultuskszkola z klasasocrates-comenius

logo-seoZapraszamy do zapoznania się z raportem z ewaluacji szkoły w ramach programu System Ewaluacji Oświaty.

Więcej...