Przerwy w szkole

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
przerwa obiadowa
5. 11.50 - 12.35
przerwa obiadowa
6. 12.50 - 13.35
7. 13.45 - 14.30
8. 14.40 - 15.25

Na stronie

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

Wymiana międzynarodowa - podziękowanie

Wiele osób (Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy administracji i obsługi PG1, Uczniowie, Rodzice, grono Przyjaciół naszej szkoły) przyczyniło się, aby wszystkie zaplanowane zadania projektu zostały zrealizowane, założone cele osiągnięte, a pobyt bułgarskiej grupy atrakcyjny.

Cieszy, że usłyszeliśmy od naszych gości mnóstwo komplementów. Doceniano nasze zaangażowanie. Chwalono kreatywność, profesjonalizm oraz otwartość i życzliwość.

Przygotowanie międzynarodowego projektu wymaga wiele wysiłku i czasu, i to nie tylko w trakcie samej wizyty, ale na wiele miesięcy przed nią. To prawda, był stres, czasem nerwowa atmosfera, ale zdecydowanie najwięcej dobrych emocji, przeżyć i doświadczeń. Czy było warto? Z całą pewnością TAK! Zyskaliśmy nowych przyjaciół, przeżyliśmy wspaniałą przygodę (i czekamy na jej dalszy ciąg za rok w Bułgarii), zgromadziliśmy nowe doświadczenia i bardzo, bardzo dużo się nauczyliśmy.

Międzynarodowy projekt „Moje zdrowie – Moje życie” powstał dzięki pracy COMENIUSOWEGO TEAMU: p. Anny Majewskiej – koordynatora projektu; p. Anny Radeckiej, p. Magdaleny Myślak, p. Anny Latek, p. Joanny Malik-Malickiej, które są jego realizatorkami i autorkami aplikacji. 

                                                                        The Best Comenius Team of Publiczne Gimnazjum nr 1 in Pułtusk

O szkole

szkola-obraz

Budynek szkoły stoi w północnym krańcu wyspy będącej ośrodkiem najstarszej części miasta. Usytuowany jest przy uliczce otaczającej z trzech stron monumentalną bryłę orientowanej kolegiaty, która stanowi północne zamknięcie wydłużonego rynku.

Więcej...

Patron szkoły

klaudyna

Klaudyna Potocka urodziła się 27 sierpnia 1801 roku w Kórniku, jako córka Ksawerego i Justyny z Dzieduszyckich. Urodziła się w małym domku. Dziś ten pierwszy po lewej stronie budyneczek przyzamkowy, sympatycznie nazywany „Klaudynówką"

Więcej...

Polecane strony

logoPultuskszkola z klasasocrates-comenius

logo-seoZapraszamy do zapoznania się z raportem z ewaluacji szkoły w ramach programu System Ewaluacji Oświaty.

Więcej...