Przerwy w szkole

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
przerwa obiadowa
5. 11.50 - 12.35
przerwa obiadowa
6. 12.50 - 13.35
7. 13.45 - 14.30
8. 14.40 - 15.25

Na stronie

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Notatki Gimnazjalistów Jedynki z podróży z Comeniusem - II wymiana międzynarodowa, Niemcy

20121201-HanowerUczestnicy: Uczniowie i nauczyciele Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku oraz partnerskich szkół z Holandii, Francji, Niemiec i Rumunii, współpracujących w ramach programu Comenius – Socrates.

Miejsce: Niemcy - Integriete Gesamtschule Hannover - Linden.

 

Hanowerska szkoła zachwyciła nas przede wszystkim ogromną, wyposażoną w multimedia, biblioteką i nowoczesną salą konferencyjną. Nasze zainteresowanie wzbudziła też kantyna ze zdrową żywnością oraz doskonale wyposażone warsztaty szkolne.

Czas: Pięć wspaniałych, pełnych wrażeń i nowych doświadczeń dni 2007 roku.

Cel podróży: Realizacja przyjętych działań w ramach Programu Comenius –Socrates. Udział uczestników projektu w procesie produkcyjnym oraz marketingu i sprzedaży wybranych produktów.

Wrażenia z podróży: Dumni byliśmy z otrzymanych po zakończeniu realizacji projektu certyfikatów. Cieszyło nas uznanie ze strony partnerów  oraz koordynatora projektu p. Ingrid Keller – Russell. Wspólna praca i wypoczynek młodzieży i nauczycieli z partnerskich szkół sprzyjały nie tylko doskonaleniu znajomości języka angielskiego i zdobywaniu nowych doświadczeń, ale też zawarciu wielu nowych znajomości i przyjaźni.

O szkole

szkola-obraz

Budynek szkoły stoi w północnym krańcu wyspy będącej ośrodkiem najstarszej części miasta. Usytuowany jest przy uliczce otaczającej z trzech stron monumentalną bryłę orientowanej kolegiaty, która stanowi północne zamknięcie wydłużonego rynku.

Więcej...

Patron szkoły

klaudyna

Klaudyna Potocka urodziła się 27 sierpnia 1801 roku w Kórniku, jako córka Ksawerego i Justyny z Dzieduszyckich. Urodziła się w małym domku. Dziś ten pierwszy po lewej stronie budyneczek przyzamkowy, sympatycznie nazywany „Klaudynówką"

Więcej...

Polecane strony

logoPultuskszkola z klasasocrates-comenius

logo-seoZapraszamy do zapoznania się z raportem z ewaluacji szkoły w ramach programu System Ewaluacji Oświaty.

Więcej...