Przerwy w szkole

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
przerwa obiadowa
5. 11.50 - 12.35
przerwa obiadowa
6. 12.50 - 13.35
7. 13.45 - 14.30
8. 14.40 - 15.25

Na stronie

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Regionalnego Konkursu Języka Angielskiego

pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Regionalny Konkurs Języka Angielskiego w PG 1

W naszej szkole odbył się I REGIONALNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Burmistrza Miasta Pułtusk, którego organizatorem jest Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku. Do części pierwszej konkursu - Praktyczna Znajomość Języka Angielskiego - zostało zgłoszonych ok. 80 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, którzy zmagali się z zadaniami nawiązującymi do tematu przewodniego konkursu  Kultura Wielkiej Brytanii – literatura, sztuki plastyczne, teatr, film, muzyka, moda, muzea, galerie.

Zadania dla uczestników odnosiły się do poziomów biegłości językowej według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego:

- Szkoły podstawowe – A2

- Szkoły gimnazjalne – B1 z elementami B2

Na zwycięzców czekają certyfikaty i nagrody, które zostaną wręczone 16 grudnia w naszej szkole podczas II części konkursu. Tym razem przed nami anglojęzyczne prezentacje artystyczne.

 

 

 

O szkole

szkola-obraz

Budynek szkoły stoi w północnym krańcu wyspy będącej ośrodkiem najstarszej części miasta. Usytuowany jest przy uliczce otaczającej z trzech stron monumentalną bryłę orientowanej kolegiaty, która stanowi północne zamknięcie wydłużonego rynku.

Więcej...

Patron szkoły

klaudyna

Klaudyna Potocka urodziła się 27 sierpnia 1801 roku w Kórniku, jako córka Ksawerego i Justyny z Dzieduszyckich. Urodziła się w małym domku. Dziś ten pierwszy po lewej stronie budyneczek przyzamkowy, sympatycznie nazywany „Klaudynówką"

Więcej...

Polecane strony

logoPultuskszkola z klasasocrates-comenius

logo-seoZapraszamy do zapoznania się z raportem z ewaluacji szkoły w ramach programu System Ewaluacji Oświaty.

Więcej...