Przerwy w szkole

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
przerwa obiadowa
5. 11.50 - 12.35
przerwa obiadowa
6. 12.50 - 13.35
7. 13.45 - 14.30
8. 14.40 - 15.25

Na stronie

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Z wizytą w Zespole Szkół Rolniczych im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie

Co roku szkoły ponadgimnazjalne organizują tzw. dni otwarte, których celem jest zapoznanie z ich ofertą edukacyjną, osiągnięciami, kadrą, budynkiem,  wyposażeniem klas i pracowni.

26 kwietnia 33 uczniów klas trzecich z PG1 skorzystało z zaproszenia  i pod opieką nauczycieli Elżbiety Iwanowskiej, Barbary Trzcińskiej i Artura Salamona w ramach realizacji ścieżki zawodoznawczej złożyło wizytę w Zespole Szkół Rolniczych w Golądkowie.

Spotkanie z potencjalnymi przyszłymi uczniami przygotowano starannie i interesująco. Podróżowaliśmy autokarem wynajętym przez Zespół Szkół. W sali gimnastycznej zorganizowano stoiska przedstawiające kierunki kształcenia, zawody i perspektywy pracy.  Po zapoznaniu się z nimi obejrzeliśmy multimedialną prezentację, zwiedziliśmy bogato wyposażone  nowoczesne pracownie. Przyjrzeliśmy się pokazom jazdy konnej i na traktorze, degustowaliśmy potrawy przygotowane przez uczniów klas gastronomicznych. Nas najbardziej interesowały kierunki: weterynaryjny, hodowca koni i  architektura zagospodarowania przestrzennego.

Spotkanie przebiegało w serdecznej atmosferze, a jego rangę podnosiła obecność posła Ziemi Pułtuskiej, wiceministra,przewodniczącego  i wiceprzewodniczacego Rady Powiatu, wicestarosty, dyrektora i nauczycieli Zespołu oraz zaproszonych szkół.

Na pewno warto było uczestniczyć w tak zorganizowanej promocji szkoły.


O szkole

szkola-obraz

Budynek szkoły stoi w północnym krańcu wyspy będącej ośrodkiem najstarszej części miasta. Usytuowany jest przy uliczce otaczającej z trzech stron monumentalną bryłę orientowanej kolegiaty, która stanowi północne zamknięcie wydłużonego rynku.

Więcej...

Patron szkoły

klaudyna

Klaudyna Potocka urodziła się 27 sierpnia 1801 roku w Kórniku, jako córka Ksawerego i Justyny z Dzieduszyckich. Urodziła się w małym domku. Dziś ten pierwszy po lewej stronie budyneczek przyzamkowy, sympatycznie nazywany „Klaudynówką"

Więcej...

Polecane strony

logoPultuskszkola z klasasocrates-comenius

logo-seoZapraszamy do zapoznania się z raportem z ewaluacji szkoły w ramach programu System Ewaluacji Oświaty.

Więcej...