Przerwy w szkole

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
przerwa obiadowa
5. 11.50 - 12.35
przerwa obiadowa
6. 12.50 - 13.35
7. 13.45 - 14.30
8. 14.40 - 15.25

Na stronie

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Wielka premiera etiudy gimnazjalistów z "Jedynki"

 Duża grupa uczniów Publicznego Gimnazjum nr1 im. Klaudyny Potockiej w Pułtusku z opiekunami i zaproszonymi gośćmi uczestniczyła w pięknej gali w kinie Iluzjon. Została pokazana etiuda naszych uczniów ,,Wanda Roguska i Jej Wychowanki" nawiązujaca do historii naszej szkoły, która została oparta na wspomnieniach trzech absolwentek - Klaudynek- z r. 1939: Krystyny Gryc, Janiny Turek i Haliny Szydłowskiej. W etiudzie wystąpiły również Anna Kamińska- dyr. PG1, Anna Latek - wicedyr. PG1, Bożena Potyraj- dyr. Pułt. Biblioteki im. J. Lelewela oraz troje uczniów- realizatorów etiudy :Patrycja Grąbczewska, Iga Kaliszuk i Jakub Kuźmiński z kl. IIIb. Treść nawiązuje do konkursowej pracy ,,Mistrz i uczeń. Wychowanie w II RP" - III miejsce w kategorii gimnazjów- wykonanej pod kierunkiem szkolnego pedagoga Elżbiety Iwanowskiej. Cieszymy się z nagrody i wyróżnienia za etiudę. Radością pragniemy podzielić się z Państwem - Wszystkimi Pułtuszczanami.

O szkole

szkola-obraz

Budynek szkoły stoi w północnym krańcu wyspy będącej ośrodkiem najstarszej części miasta. Usytuowany jest przy uliczce otaczającej z trzech stron monumentalną bryłę orientowanej kolegiaty, która stanowi północne zamknięcie wydłużonego rynku.

Więcej...

Patron szkoły

klaudyna

Klaudyna Potocka urodziła się 27 sierpnia 1801 roku w Kórniku, jako córka Ksawerego i Justyny z Dzieduszyckich. Urodziła się w małym domku. Dziś ten pierwszy po lewej stronie budyneczek przyzamkowy, sympatycznie nazywany „Klaudynówką"

Więcej...

Polecane strony

logoPultuskszkola z klasasocrates-comenius

logo-seoZapraszamy do zapoznania się z raportem z ewaluacji szkoły w ramach programu System Ewaluacji Oświaty.

Więcej...