Przerwy w szkole

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
przerwa obiadowa
5. 11.50 - 12.35
przerwa obiadowa
6. 12.50 - 13.35
7. 13.45 - 14.30
8. 14.40 - 15.25

Na stronie

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Młodzi reporterzy z wizytą u pana Krzysztofa Nuszkiewicza Burmistrza Miasta Pułtusk

IMG 20170310 130015Uczniowie naszego gimnazjum – uczestnicy projektu ,,Młody reporter”( Jan Bąk, Nadia Borucka, Katarzyna Grąbczewska, Jacek Jusiński, Weronika Kucińska, Michalina Krupska, Amelia Lisiecka, Maciej Morawski, Adrian Rogalski, Laura Tadajewska, Łukasz Załoga)  oraz p. Anna Kamińska – dyrektor szkoły i realizatorki, p. Elżbieta Iwanowską i p. Wanda Koniecka – Pieńkos,  uczestniczyli w spotkaniu z Burmistrzem Miasta Pułtusk – p. Krzysztofem Nuszkiewiczem.

W Ratuszu zostały wręczone podziękowania za pracę na rzecz projektu. Uczniowie przedstawili prośbę o pomoc w organizacji drużyny harcerskiej, Następnie w towarzystwie Gospodarza – p. Krzysztofa Nuszkiewicza –  zwiedzili Urząd Miasta i Gminy. Pan Burmistrz przygotował niespodziankę, a mianowicie, zaprosił młodych twórców na wycieczkę po Pułtusku zielonym autobusikiem. Sam zasiadł za kierownicą i zawiózł do …Da Grasso, gdzie wszyscy spożyli smaczny posiłek. Podczas obiadu uczniowie mieli możliwość przedstawienia własnych pomysłów dotyczących zaspokojenia potrzeb kulturalnych, które zostały przez Burmistrza skrzętnie zanotowane. Spotkanie w serdecznej i przyjacielskiej atmosferze wywarło na uczestnikach duże wrażenie. Na długo pozostanie w pamięci.

 

O szkole

szkola-obraz

Budynek szkoły stoi w północnym krańcu wyspy będącej ośrodkiem najstarszej części miasta. Usytuowany jest przy uliczce otaczającej z trzech stron monumentalną bryłę orientowanej kolegiaty, która stanowi północne zamknięcie wydłużonego rynku.

Więcej...

Patron szkoły

klaudyna

Klaudyna Potocka urodziła się 27 sierpnia 1801 roku w Kórniku, jako córka Ksawerego i Justyny z Dzieduszyckich. Urodziła się w małym domku. Dziś ten pierwszy po lewej stronie budyneczek przyzamkowy, sympatycznie nazywany „Klaudynówką"

Więcej...

Polecane strony

logoPultuskszkola z klasasocrates-comenius

logo-seoZapraszamy do zapoznania się z raportem z ewaluacji szkoły w ramach programu System Ewaluacji Oświaty.

Więcej...