Regionalny Konkurs Języka Angielskiego

Przerwy w szkole

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
przerwa obiadowa
5. 11.50 - 12.35
przerwa obiadowa
6. 12.50 - 13.35
7. 13.45 - 14.30
8. 14.40 - 15.25

Na stronie

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Rada pedagogiczna / pracownicy

Lp.

Nauczyciel

Funkcja / nauczany przedmiot

Wychowawca

1.

Anna Kamińska

dyrektor szkoły 

2. Teresa Piotrowska wicedyrektor / świetlica  

3.

Ambroziak Andrzej

muzyka

4.

Archacka Małgorzata

pedagog, terapia pedagogiczna

IV A 

5.

Budna Katarzyna

 edukacja        wczesnoszkolna / świetlica

         I A

6.

Chruścińska Karolina

język rosyjski

 

7.

Chrzanowska Ewa

fizyka / matematyka

III A

8.

Durasiewicz Rafał

geografia, przyroda,wiedza o społeczeństwie,doradztwo zawodowe

VIII A 

9. Dyga Magdalena  nauczyciel      wspomagający  

10.

Iwanowska Elżbieta

pedagog, wdż

        

11. Kaczmarczyk Aurelia nauczyciel wspomagający / rewalidacja  

12

Kaszuba Teresa

informatyka, świetlica

 

13.

Kołodziejska Marzanna

matematyka

           
14. Kołodziejska Brygida edukacja wczesnoszkolna - filia w Bobach  

15.

Kosińska Beata

nauczyciel bibliotekarz

 
16. ks. M. Dyga religia - filia w Bobach  

17.

Latek Anna

język polski

VIII B

18.

Lechmański Michał

edukacja dla bezpieczeństwa

19.

Łach Joanna

świetlica, rewalidacja

20.

Malik - Malicka Joanna

język polski / opiekun samorządu uczniowskiego

 III B

21.

Malicka Agnieszka

wychowawca świetlicy

22.

Marjańska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna, świetlica

 II B

23.

Miłoszewski Łukasz

wychowanie fizyczne / świetlica

24.

Myślak Magdalena

język angielski

25. Napiórkowska Bożena język angielski  

26.

Obłuska Ewa

język niemiecki

27.

Pieńkowska Anna

historia

III C 

28.

 Podgórska Monika

     język angielski

 

29.

Polska Iwona

edukacja wczesnoszkolna / świetlica

 I B

30.

s. Augustyna

religia

31.

Salamon Artur

wychowanie fizyczne

V A 

32. Strzyżewska Małgorzata edukacja wczesnoszkolna / świetlica          I C

33.

Śniegocka - Zawadzka Agata

biologia   

34.

Świerczewska Katarzyna

chemia

35.

Trzcińska Barbara

wychowanie fizyczne

36.

Woźniak Bogusława

plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne

37. Zdunek Danuta edukacja wczesnoszkolna - filia w Bobach  

38.

Żak Milena

edukacja wczesnoszkolna, świetlica

 II A

39.

Majewski Waldemar

kierownik gospodarczy

40.

Baranowska Renata

pracownik gospodarczy

41.

Borek Piotr

konserwator

42.

Goryszewska Maria

pracownik gospodarczy  

43.

Kuchta Bogusława

pracownik gospodarczy  

44.

Kruszewski Adam

woźny/ strażnik przejścia  

45.

Lipińska Maria

pracownik gospodarczy  

46.

Nalewajk Magdalena

pracownik gospodarczy  

 

 

O szkole

szkola-obraz

Budynek szkoły stoi w północnym krańcu wyspy będącej ośrodkiem najstarszej części miasta. Usytuowany jest przy uliczce otaczającej z trzech stron monumentalną bryłę orientowanej kolegiaty, która stanowi północne zamknięcie wydłużonego rynku.

Więcej...

Patron szkoły

klaudyna

Klaudyna Potocka urodziła się 27 sierpnia 1801 roku w Kórniku, jako córka Ksawerego i Justyny z Dzieduszyckich. Urodziła się w małym domku. Dziś ten pierwszy po lewej stronie budyneczek przyzamkowy, sympatycznie nazywany „Klaudynówką"

Więcej...

Polecane strony

logoPultuskszkola z klasasocrates-comenius

logo-seoZapraszamy do zapoznania się z raportem z ewaluacji szkoły w ramach programu System Ewaluacji Oświaty.

Więcej...