Przerwy w szkole

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
przerwa obiadowa
5. 11.50 - 12.35
przerwa obiadowa
6. 12.50 - 13.35
7. 13.45 - 14.30
8. 14.40 - 15.25

Na stronie

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

OD KLAUDYNEK PAKA DLA KAŻDEGO BEZDOMNIAKA

Nasze gimnazjum bierze udział w zbiórce karmy dla bezdomnych zwierząt. My uczniowie, pedagodzy i pracownicy szkoły chcemy pomóc naszym mniejszym przyjaciołom. Jesteśmy wrażliwcami, którym los bezpańskich, bezdomnych, głodnych, często schorowanych zwierząt nie jest obojętny. Postanowiliśmy działać !!! Akcję rozpoczęliśmy 23 listopada i potrwa ona do 20 grudnia. Co trzeba zrobić, aby pomóc?

Kupić puszkę, worek karmy - suchej lub mokrej i przynieść do szkoły. Koszt karmy jest niewielki od 2zł za np. puszkę. Cieszy nas, że akcja wzbudza coraz większe zainteresowanie. Dziękujemy!!! Wasz gest dla zwierząt jest niezwykle cenny! Można również przynosić smycze, ringówki lub obróżki, być może znajdziecie niepotrzebne w domu.

 

Spytacie po co? Pieski są wyprowadzane przez wolontariuszki na spacery, na które psiaki zawsze czekają z radością, bo smutne jest życie zwierzaka w kojcu... KOCHANI DZIAŁAJMY WSPÓLNIE !!! Wielokrotnie pokazaliśmy, że w nas siła, energia, empatia, że razem  możemy wiele !!! LICZYMY NA WAS JAK ZAWSZE !!! Oliwia Strączewska RSU

O szkole

szkola-obraz

Budynek szkoły stoi w północnym krańcu wyspy będącej ośrodkiem najstarszej części miasta. Usytuowany jest przy uliczce otaczającej z trzech stron monumentalną bryłę orientowanej kolegiaty, która stanowi północne zamknięcie wydłużonego rynku.

Więcej...

Patron szkoły

klaudyna

Klaudyna Potocka urodziła się 27 sierpnia 1801 roku w Kórniku, jako córka Ksawerego i Justyny z Dzieduszyckich. Urodziła się w małym domku. Dziś ten pierwszy po lewej stronie budyneczek przyzamkowy, sympatycznie nazywany „Klaudynówką"

Więcej...

Polecane strony

logoPultuskszkola z klasasocrates-comenius

logo-seoZapraszamy do zapoznania się z raportem z ewaluacji szkoły w ramach programu System Ewaluacji Oświaty.

Więcej...