Regionalny Konkurs Języka Angielskiego

Przerwy w szkole

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
przerwa obiadowa
5. 11.50 - 12.35
przerwa obiadowa
6. 12.50 - 13.35
7. 13.40 - 14.25
8. 14.30 - 15.15
9. 15.20 - 16.05
10. 16.10 - 16.55

Na stronie

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

2009/2010

Nazwa konkursu

2009/2010

Zasięg/Organizator

Osiągnięcia

Uczeń

(nauczyciel prowadzący)

Osiągnięcie

Konkurs przedmiotowy
z fizyki organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

wojewódzki

Ilona Laskowska

Magdalena Makowska

(op. Ewa  Chrzanowska)

finalista

 

finalista

 

Konkurs przedmiotowy
z geografii organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

wojewódzki

Maria Grąbczewska

Ilona Laskowska

Bartosz Trojgo

(op. Rafał Durasiewicz)

laureat

laureat

finalista

Konkurs ekologiczny
„Szkoła praktykująca ekologię”

 

powiatowy

Marek Kisiel

M. Siarkowska

Patrycja Pawlikowska

(op. Agata Śniegocka-Zawadzka)

II miejsce

Eliminacje do XXXIII konkursu recytatorskiego

„Warszawska Syrenka”

 

gminny

Daria Borek

(op. Joanna Malik-Malicka)

Natalia Zabielska

(op. Zofia Uliczna)

 

I miejsce

III miejsce

Konkurs plastyczny „Tęcza”

 

 

ogólnopolski

Sylwia Regulska

(op. Bogusława Woźniak)

III miejsce

Konkurs literacki „Piękny jest świat, gdy mam fantastyczną rodzinę”

powiatowy

Alicja Krawczyńska

(op. Anna Latek)

Daria Borek

(op. Joanna Malik-Malicka)

Luiza Zaręba

(op. Zofia Uliczna)

 

I miejsce

 

2 wyróżnienia

Konkurs fotograficzny „Energia wokół nas”

ogólnopolski

Aleksandra Kupracz

Andżelika Jagielska

(op. Bogusława Woźniak)

III miejsce

Konkurs plastyczny „Nutką malowane”

gminny

Sylwia Regulska

M. Smolińska

(op. Bogusława Woźniak)

I miejsce

III miejsce

Konkurs plastyczny „Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda”

gminny

Martyna Kwiatek

(op. Bogusława Woźniak)

I miejsce

Konkurs plastyczny „Wycinanka pułtuska”

gminny

Luiza Zaręba

Łukasz Śliwka

(op. Bogusława Woźniak)

II miejsce

III miejsce

 

Konkursy wewnątrzszkolne

Lp.

Nazwa konkursu

Laureaci

Organizator

1

Szkolny konkurs o tytuł „Gimnazjalnego Mistrza Ortografii klas I”

I miejsce –   I.Zielińska kl. I b

                  A.Krawczyńska – kl. I b

II miejsce – G. Warda kl. I b

                  P. Kachel kl. I b

p. E. Iwanowska

2

Mistrz Angielskiej Ortografii 2010

Poziom klas I:

I miejsce – Sz. Wotawa kl. I b

                 P. Kachel kl. I b

II miejsce – M. Maga kl. Ib

         A.Krawczyńska kl. I b

III miejsce – G. Warda kl. I b

Poziom klas II:

I miejsce – M. Suskiewicz kl. II b

II miejsce – S. Król kl. II b

        A.Trzciński kl. II b

III miejsce – A. Złotkowska –kl. II b

Poziom klas III:

I miejsce- M. Kamińska kl. III b

II miejsce- A. Karaskiewicz kl. III b

III miejsce – K. Kempisty kl. III b

p. A. Majewska

3

Konkurs Matematyczny „Matmix 2010”

Kategoria klas I

I miejsce – L. Trojgo kl. I b

II miejsce – A. Krawczyńska kl. I b

III miejsce – A. Stępniewska kl. I b

Kategoria klas II

I miejsce – B. Trojgo kl. II b

II miejsce – A. Trzciński kl. II b

III miejsce – J. Jadacka klII c

Kategoria klas III

I miejsce- M. Makowska kl. III b

II miejsce – M. Grąbczewska kl. III b

III miejsce – E. Borkowska kl. III a

p. M. Kołodziejska

p. D. Kwiatkowska

4

Rebusy Matematyczne

I miejsce- D. Żebrowska kl. I b

II miejsce – M. Bartosiewicz kl. I d

III miejsce – M. Abramczyk – kl. I d

A.Sowa kl. I b

p. M. Kołodziejska

p. D. Kwiatkowska

5

Szkolny Konkurs Wiedzy o Niemczech

I miejsce – A. Złotkowska kl. II b

II miejsce – B. Trojgo kl. II b

III miejsce – L. Trojgo kl. I b

p. M. Kiela

6

Konkurs na plakat promujący Niemcy – „Deutschland – unser Nachbar”

I miejsce – M. Grąbczewska kl. III b

II miejsce – O. Kędzierska kl. II d

III miejsce – L. Trojgo kl. I b

p. M. Kiela

7

Szkolny Konkurs Fizyczny

Poziom klas I – L. Trojgo kl. I b

Poziom klas II – A. Złotkowska kl. II b

                        B. Trojgo kl. II b

                        A. Trzciński kl. II b

 

p. E. Chrzanowska

8

Szkolny Konkurs Wiedzy o Rosji

I miejsce – M. Makowska kl. III b

II miejsce – I. Laskowska kl. III b

III miejsce- N. Zabielska kl. III b

 

9

Konkurs Plastyczny „Rosja w moich oczach”

Nagrodzeni:

N. Zabielska kl. III b

M. Grąbczewska kl. III b

K. Gurgielewicz kl. III b

D. Cendrowska kl. II a

M. Solińska kl. II c

A. Trzciński kl. II b

L. Zaręba kl. II b

Wyróżnieni:

S. Król kl. II b

O. Kupracz kl. II a

O. Kuchta kl. IIIa

P. Rudzińska kl. III a

M. Suskiewicz kl. II b

K. Zawadzka kl. II b

A. zł\\Złotkowska kl. II b

 

 

O szkole

szkola-obraz

Budynek szkoły stoi w północnym krańcu wyspy będącej ośrodkiem najstarszej części miasta. Usytuowany jest przy uliczce otaczającej z trzech stron monumentalną bryłę orientowanej kolegiaty, która stanowi północne zamknięcie wydłużonego rynku.

Więcej...

Patron szkoły

klaudyna

Klaudyna Potocka urodziła się 27 sierpnia 1801 roku w Kórniku, jako córka Ksawerego i Justyny z Dzieduszyckich. Urodziła się w małym domku. Dziś ten pierwszy po lewej stronie budyneczek przyzamkowy, sympatycznie nazywany „Klaudynówką"

Więcej...

Polecane strony

logoPultuskszkola z klasasocrates-comenius

logo-seoZapraszamy do zapoznania się z raportem z ewaluacji szkoły w ramach programu System Ewaluacji Oświaty.

Więcej...