Regionalny Konkurs Języka Angielskiego

Przerwy w szkole

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
przerwa obiadowa
5. 11.50 - 12.35
przerwa obiadowa
6. 12.50 - 13.35
7. 13.40 - 14.25
8. 14.30 - 15.15
9. 15.20 - 16.05
10. 16.10 - 16.55

Na stronie

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

2010/2011

Nazwa konkursu

2010/2011

Zasięg/Organizator

Osiągnięcia

Uczeń

(nauczyciel prowadzący)

Osiągnięcie

Konkurs przedmiotowy 
z fizyki organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

wojewódzki

Ligia Trojgo

 (op. Ewa  Chrzanowska)

laureat

Konkurs przedmiotowy 
z geografii organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

wojewódzki

Bartosz Trojgo

Bartosz salamon

(op. Rafał Durasiewicz)

finalista

finalista

Konkurs przedmiotowy z biologii organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

wojewódzki

Adam Trzciński

(op. A. Śniegocka-zawadzka)

laureat

Wojewódzki  Konkurs Recytatorski

„Warszawska Syrenka”

 

powiatowy

Daria Borek

(op. Joanna Malik-Malicka)

 

I miejsce

 

Konkurs wiedzy o Janie Pawle II

ogólnopolski

Adam Trzciński (op. S. Emmanuela)

Laureat

(9 miejsce w Polsce)

Konkurs plastyczny „Mężczyzna w szarości”

ogólnopolski

 

Sylwia Regulska

(op. B. Woźniak))

 

Wyróżnienie honorowe

Konkurs matematyczny „Kangur”

międzynarodowy

Bartosz Trojgo

(op. M. Kołodziejska)

wyróżnienie

Konkurs recytatorski

„Laurowe wieńce Kaliope”

powiatowy

Rafał Krasa

(op. J. Malik-Malicka)

I miejsce

Konkurs plastyczny „Wycinanka pułtuska”

gminny

Adam Żurawiński

Adrianna Żurawińska

(op. B. Woźniak)

I miejsce

 

I miejsce

Konkurs języka niemieckiego

gminny

Aleksandra Złotkowska

 (op. E. Obłuska)

finalistka

Olimpiada PCK

Promocja zdrowego stylu życia

rejonowy

Maria Suskiewicz

(op. A. Śniegocka-Zawadzka)

I miejsce

 

Konkursy wewnątrzszkolne

Lp.

Nazwa konkursu

Laureaci

Organizator

1

Konkurs Wiedzy o Moskwie

I miejsce – M. Sadziak kl. II b

II miejsce – Sz. Wotawa kl. II b

p. J. Gregorczyk

2

Konkurs Matematyczny „Matmix 2011”

Kategoria klas I

I miejsce – R. Krasa  kl. I b

II miejsce – M. Sobociński kl. I a

III miejsce – M. Czubkowski kl. I a

Kategoria klas II

I miejsce – L. Trojgo kl. II b

II miejsce – A. Krawczyńska kl. II b

 

T. Kozłowski kl. II b

III miejsce – A. sowa kl. II b

Kategoria klas III

I miejsce – B. Trojgo kl. III b

II miejsce – I. Sobieska kl. III c

III miejsce – B. Salamon kl. III b

p. M. Kołodziejska

p. D. Kwiatkowska

3

Konkurs Literacki „Śladami Klaudyny Potockiej – wywiad z Patronką”

I miejsce – Daria Borek kl. II d

p. E. Iwanowska

O szkole

szkola-obraz

Budynek szkoły stoi w północnym krańcu wyspy będącej ośrodkiem najstarszej części miasta. Usytuowany jest przy uliczce otaczającej z trzech stron monumentalną bryłę orientowanej kolegiaty, która stanowi północne zamknięcie wydłużonego rynku.

Więcej...

Patron szkoły

klaudyna

Klaudyna Potocka urodziła się 27 sierpnia 1801 roku w Kórniku, jako córka Ksawerego i Justyny z Dzieduszyckich. Urodziła się w małym domku. Dziś ten pierwszy po lewej stronie budyneczek przyzamkowy, sympatycznie nazywany „Klaudynówką"

Więcej...

Polecane strony

logoPultuskszkola z klasasocrates-comenius

logo-seoZapraszamy do zapoznania się z raportem z ewaluacji szkoły w ramach programu System Ewaluacji Oświaty.

Więcej...