Regionalny Konkurs Języka Angielskiego

Przerwy w szkole

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
przerwa obiadowa
5. 11.50 - 12.35
przerwa obiadowa
6. 12.50 - 13.35
7. 13.40 - 14.25
8. 14.30 - 15.15
9. 15.20 - 16.05
10. 16.10 - 16.55

Na stronie

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

2012/2013

Nazwa konkursu

Zasięg/

organizator

Osiągnięcia

Uczeń

(nauczyciel prowadzący

Osiągnięcie

Międzynarodowy konkurs językowy „Ojczyzna polszczyzna”

Międzynarodowy

Bartosz Chimkowski

(Anna Majewska)

Zakwalifikowanie do etapu rejonowego

Konkurs Geograficzny

Wojewódzki

MKO

Maciej Czubkowski

Dawid Skoczeń

Rafał Krasa

laureat

 

laureat

 

laureat

Konkurs Języka Angielskiego

Wojewódzki

MKO

Rafał Krasa

finalista

Konkurs Historyczny

Wojewódzki

MKO

Turek Patryk

Smoliński Hubert

Sobociński Marcin

Martyna Kachel

Marek Karasiewicz

 

laureat

laureat

 

finalista

 

finalistka

 

Zakwalifikowanie do etapu wojewódzkiego

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o społeczeństwie i kulturze "Kalejdoskop"

ogólnopolski

Iga Kaliszuk

wyróżnienie

Gminny konkurs „Bieg po historię”

gminny

Iga Kaliszuk

Jakub Kuźmiński

Adrian Komarowski

III miejsce

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego "Fox"

ogólnopolski

Matylda Iniarska

Julia Mroziewicz

finalistka

 

finalistka

Międzyszkolny Konkurs Regionalny "Ciekawostki przyrodnicze najbliższej okolicy"

regionalny

Bartosz Chimkowski

Rafał Krasa

Damian Biernacki

Sebastian Pawlak

 

I miejsce

 

II miejsce

wyróżnienie

 

wyróżnienie

"Mistrz i uczeń". Wychowanie w II RP

ogólnopolski

Patrycja Grąbczewska

Iga Kaliszuk

Jakub Kuźmiński

 

III miejsce

Warszawska Syrenka

wojewódzki

Rafał Krasa

I miejsce

Konkurs Poezji i Piosenki Francuskiej

gminny

Teresa Sadowska

I miejsce

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Eureka"

ogólnopoloski

Rafał Krasa

wyróżnienie

 Plener malarski "Mój przyszły zawód"

 gminny

 Natalia Sieńkowska

Paulina Miłoszewska

Aleksandra Wasilewska

I miejsce

 

I miejsce

 

wyróżnienie

 

Powiatowy konkurs plastyczny "Moje najpiękniejsze drzewo"

powiatowy

Aleksandra Iwaniuk

laureatka

Ogólnopolski turniej wiedzy pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

gminny

Damian Biernacki

III miejsce

Prawa Ucznia

powiatowy

Klaudia Rostkowska

Aleksandra Wasilewska

Patrycja Zbrzezna

I miejsce

Bezpieczna droga do szkoły

powiatowy

Zuzanna Król

II miejsce

Powiatowy Konkurs Recytatorski "Literackie Perły Renesansu" powiatowy Aleksandra Lolo I miejsce
Mistrzostwa Powiatu w koszykówkę dziewcząt powiatowe

Aleksandra Czarnowska

Anna Mroczek

Iga Kaliszuk

Aleksandra Jarzyńska

Martyna Makowska

Sylwia Mroczkowska

Paulina Zielińska

I miejsce
Powiatowe Mistrzostwa w Koszykówce Chłopców powiatowe

Jakub Dubliński

Mateusz Wroński

Michał Grabowski

Łukasz Staśkiewicz

Marek Karasiewicz

Cezary Szymański

Dawid Brach

Karol Czaplicki

III miejsce

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców

powiatowy

Krzysztof Biernacki

Michał Golianek

Patryk Zalewski

Konrad Wiśniewski

Daniel Sokołowski

Jakub Dubliński

Jakub Załęski

II miejsce

Konkurs malarski

 

Zuzanna Siwka

III miejsce

Indywidualne Powiatowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym

powiatowy

Gabriela Kozłowska

II miejsce

Powiatowe Mistrzostwa w Piłkę Nożną Halową

Powiatowy

Jakub Załęski

Kamil Wróblewski

Konrad Wiśniewski

Patryk Zalewski

Karol Czaplicki

Maciej Czubkowski

Jakub Kowalski

Dominik Suchecki

Jakub Dubliński

III miejsce

Powiatowe Mistrzostwa w Piłkę Nożną

Powiatowy

Jakub Załęski

Konrad Wiśniewski

Patryk Zalewski

Karol Czaplicki

Maciej Czubkowski

Jakub Kowalski

Jakub Dubliński

III miejsce

Biegi przełajowe

Powiatowy

Jakub Załęski

I miejsce

Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego do lat 15 w Podnoszeniu Ciężarów

wojewódzki

Daniel Sokołowski

I miejsce

Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego do lat 18 w Podnoszeniu Ciężarów

wojewódzki

Daniel Sokołowski

II miejsce

Puchar Polski im. Stefana Polaczuka w Podnoszeniu Ciężarów Młodzików do lat 15

Lubelski Okręgowy Związek Podnoszenia Ciężarów w Lublinie

Daniel Sokołowski

III miejsce

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików do lat 16 w Podnoszeniu Ciężarów

Okręgowy Związek Podnoszenia Ciężarów w Łodzi

Daniel Sokołowski

III miejsce

Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego do lat 16 w Podnoszeniu Ciężarów

Miejski Klub Sportowy „Narew” w Pułtusku

Daniel Sokołowski

III miejsce

I Mikołajkowe Międzypowiatowe Zawody w Podnoszeniu Ciężarów

 

Daniel Sokołowski

II miejsce

Konkurs fotograficzny

„Moje pasje”

MCKiS

Ada Kozakiewicz

Gabriela Adamkiewicz

I miejsce

wyróżnienie

 

Konkursy wewnątrzszkolne

Nazwa konkursu

Uczeń

osiągnięcie

Tenis stołowy

Patrycja Kamińska

II miejsce

Konkurs matematyczny Matmix

Klasy I

Chimkowski Bartosz

Załęski Jakub

Sepełowska Wiktoria

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Konkurs matematyczny Matmix

Klasy II

Król Zuzanna

Jarzyńska Aleksandra

Czarnowska Aleksandra

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Konkurs matematyczny Matmix

Klasy III

Wroński Mateusz

Sobociński Marcin

Krasa Rafał

Czubkowski Maciej

I miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

 

Plener malarski

Sieńkowska Natalia

Żebrowska Olga

I miejsce

III miejsce

Konkurs plastyczny "Ilustracja do wiersza Juliana Tuwima"

Patrycja Ćwik

Julia Spas

wyróżnienie

wyróżnienie

ABC rolnictwa ekologicznego i żywności ekologicznej

Olga Żebrowska

Aleksandra Dąbrowska

Ludwika Kowalewska

I miejsce

II miejsce

Konkurs Wiedzy Biblijnej "BENEDICTUS"

Olga Żebrowska

Jakub Kuźmiński

I miejsce

II miejsce

Najlepszy chemik

Sebastian Pawlak

Rafał Krasa

I miejsce

II miejsce

Konkurs PCK

Olga Żebrowska

I miejsce

Turniej piłki nożnej

II C

I miejsce

Wewnątrzszkolny turniej tenisa stołowego dziewcząt

Natalia Niewiadomska

I miejsce

O szkole

szkola-obraz

Budynek szkoły stoi w północnym krańcu wyspy będącej ośrodkiem najstarszej części miasta. Usytuowany jest przy uliczce otaczającej z trzech stron monumentalną bryłę orientowanej kolegiaty, która stanowi północne zamknięcie wydłużonego rynku.

Więcej...

Patron szkoły

klaudyna

Klaudyna Potocka urodziła się 27 sierpnia 1801 roku w Kórniku, jako córka Ksawerego i Justyny z Dzieduszyckich. Urodziła się w małym domku. Dziś ten pierwszy po lewej stronie budyneczek przyzamkowy, sympatycznie nazywany „Klaudynówką"

Więcej...

Polecane strony

logoPultuskszkola z klasasocrates-comenius

logo-seoZapraszamy do zapoznania się z raportem z ewaluacji szkoły w ramach programu System Ewaluacji Oświaty.

Więcej...