Regionalny Konkurs Języka Angielskiego

Przerwy w szkole

1. 8.00 - 8.45
2. 8.55 - 9.40
3. 9.50 - 10.35
4. 10.45 - 11.30
przerwa obiadowa
5. 11.50 - 12.35
przerwa obiadowa
6. 12.50 - 13.35
7. 13.40 - 14.25
8. 14.30 - 15.15
9. 15.20 - 16.05
10. 16.10 - 16.55

Na stronie

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

2013/2014

Nazwa konkursu

2013/2014

Zasięg/Organizator

Osiągnięcia

Uczeń

(nauczyciel prowadzący)

Osiągnięcie

Konkurs przedmiotowy
z historii

 wojewódzki

Mazowiecki Kurator Oświaty

Jakub Kuźmiński

Bartosz Wultański

(op. Anna Pieńkowska)

finalista

 

finalista

Ogólnopolska Olimpiada wiedzy Archimedes Plus

ogólnopolski

Oxford Educational Sp. z o.o.

Julia Mroziewicz

Zuzanna Król

(op. Anna Radecka)

laureat

Ogólonopolski Konkurs English High Fliers

ogólnopolski

firma edukacyjna Łowcy Talentów JERSZ

Wojciech Dubaj

Julia Mroziewicz

Aleksandra Czarnowska

Jakub Wałowski

(op. Anna Radecka)

wyróżnienie

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

Ogółnopolski Konkurs "Mistrz i Uczeń - wychowanie w II RP" - Etiuda - Wanda Regulska i jej uczennice"

ogólnopolski

Muzeum Historii Polski pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz MEN

Patrycja Grąbczewska

Iga Kaliszuk

Jakub Kuźmiński

(op. Elżbieta Iwanowska, Joanna Malik-Malicka, Magdalena Cisak)

wyróżnienie

 

wyróżnienie

wyróżnienie

IV Gala Profilaktyki Lokalnej "Nasza Młodość bez alkoholu, narkotyków i przemocy, czyli najprawdziwsza prawda w satyrze - jak się uczymy, jak się bawimy"

gminny

PG nr 2 w Pułtusku

Aleksandra Koczara

Wiktoria Sepełowska

Magdalena Żebrowska

Michał Chojnowski

Damian Biernacki

Weronika Kruczyńska

(op. Joanna Malik-Malicka)

I miejsce

 

I miejsce

 

I miejsce

 

I miejsce

 

I miejsce

 

I miejsce

X edycja konkursu recytatorskiego "Opowiem Ci bajkę"

powiatowy

MCKiS Pułtusk

Paweł Załoga

Magdalena Żebrowska

Daniel Kalinowski

Damian Biernacki

(op. Anna Latek)

Aleksandra Lolo

(op. Joanna Malik-Malicka)

I miejsce

III miejsce

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

 

 

wyróżnienie

"Historie lokalnych sztandarów"

gminny

MCKiS Pułtusk

Wiktoria Sepełowska

Syuzanna Boghdasaryn

Karolina Konarzewska

Iga Kaliszuk

Ludwika Kowalewska

(op. s. Emmanuela)

Nagroda specjalna

Nagroda specjalna

Nagroda specjalna

wyróżnienie

wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Prozy Papieża Błogosławionego Jana Pawła II

powiatowy

PGnr 2 w Pułtusku

Weronika Kruczyńska

(op. s. Emmanuela)

II miejsce
Międzyszkolny Konkurs Muzyczny "Radosny czas z kolędą i świąteczną piosenką"

powiatowy

Akcja Katolicka Pułtusk

Wiktoria Sepełowska

angielska piosenka

(op.Anna Majewska))

III miejsce
Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

powiatowy

Akcja Katolicka Pułtusk

Alicja Tośka

(op. s. Emmanuela)

III miejsce
Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

wojewódzki

Mazowiecki Kurator Oświaty

Iniarska Matylda

(op. Anna Majewska)

Zuzanna Król

Julia Mroziewicz

(op. Anna Radecka)

 

zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego

Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej

powiatowy

starosta Pułtuski, ZSZ im. Ruszkowskiego

Iga Kaliszuk

Jakub Kuźmiński

Kamil Siarkowski

Patryk Turek

Bartosz Wultański

(op. R. Durasiewicz)

 

 

 

I miejsce

 

laureaci

Olimpiada Geograficzna

ogólnopolski

OLIMPUS Warszawa

Jakub Załęski

(op. R. Durasiewicz)

laureat

Ogólnopolski Konkurs Językowy "ACE"

ogólnopolski

Roksolana Błaszczak

Gabriela Kozłowska

(op. A. Majewska, A. Radecka)

dyplom uznania

 

dyplom uznania

Olimpiada przedmiotowa z języka niemieckiego

ogólnopolski

OLIMPUS Warszawa

Aleksandra Koczara

(op. E. Obłuska)

laureat

Festiwal Talentów

MCKiS Pułtusk

Daniel Kalinowski

Magda Skrzydlak

Patrycja Kamińska

Kinga Lesińska

Klaudia Zbrzezna

(op. J. Łach)

I miejsce

Konkurs plastyczny "Moje ulubione polskiezwierzę leśne"

regionalny

Nadleśnictwo Pułtusk

Wiktoria Stasiak

Gabriela Adamkiewicz

Iga Kaliszuk

Aleksandra Czarnowska

Zuzanna Siwka

Magdalena Skrzydlak

(op. B. Woźniak)

I miejsce

 

II miejsce

 

III miejsce

wyróżnienie

 

wyróżnienie

wyróżnienie

Konkurs fotograficzny "Tęcza Foto"

ogólnopolski

Wiktoria Stasiak

Aleksandra Bajdak

Aleksandra Muchowska

Natalia Kuchta

(op. B. Woźniak)

I miejsce

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

wyróżnienie

 

Konkurs plastyczny "PCK dla potrzebujących"

ogólnopolski

PCK

Zuzanna Siwka

Iga Lachowska

(op. B. Wożniak)

I miejsce

I miejsce

Konkurs plastyczny "Wycinanka pułtuska"

powiatowy

MCKiS Pułtusk

Michał Stępniewski

(op. B. Woźniak)

II miejsce

Konkurs Poezji i Piosenki Francuskiej "Art poetique"

powiatowy

Wiktoria Sepełowska

III miejsce

Powiatowy Konkurs Recytatorski "W ramach baroku"

powiatowy

PG nr 1 Pułtusk

Bartosz Chimkowski

Damian Biernacki

Magda Żebrowska

(op. A. Latek)

I miejsce

 

I miejsce

 

II miejsce

Konkurs regionalny "Kultura Puszczy Białej"

regionalny

BP Pułtusk

Damian Biernacki

Gabriela Kozłowska

(op. T. Kaszuba)

I miejsce

 

I miejsce

Konkurs Powiatowy "W samo południe - 25 lat później"

powiatowy

AH Pułtusk

Zuzanna Król

(op. T. Kaszuba)

nagroda główna

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej"Młodzież zapobiega pożarom"

Powiatowy

starosta Pułtusk

Damian Biernacki

(op. M. Lechmański)

II miejsce

Powiatowe Biegi Przełajowe Gimnazjalistów

Powiatowy

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

Adrian Wałowski

 

I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w Piłkę Nożną Chłopców

Powiatowy

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

Adrian Mossakowski

Jakub Biernacki

Jakub Godlewski

Jakub Załęski

Mateusz Woźniak

Daniel Pik

Adrian Wałowski

Patryk Zalewski

Konrad Wiśniewski

(op. Artur Salamon)

II miejsce

Mistrzostwa Powiatu w Piłkę Koszykową Dziewcząt

Powiatowy

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

Justyna

Adamczyk

Aleksandra

Al- Askari

Iga Kaliszuk

Aleksandra Czarnowska

Julia Steckiewicz

Zuzanna Prusińska

Karolina Prewęcka

Kinga Lesińska

Marta Szymańska

Roksolana Błaszczak

Patrycja Kamińska

Magda Skrzydlak

(op. Łukasz Miłoszewski)

 

II miejsce

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

Powiatowy

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

Karolina Galas

Iga Kaliszuk

Kinga Lesińska

Paulina Nowocińska

Karolina Witkowska

Roksolana Błaszczak

Oliwia Zając

Patrycja Ćwik

Oliwia Smugaj

Paulina Chrzanowska

Julia Steckiewicz

Magda Żebrowska

Patrycja Kamińska

(op. Barbara Trzcińska)

III miejsce

Mistrzostwa Powiatu w Piłkę Koszykową Chłopców

Powiatowy

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

 

 Jakub Godlewski

Adrian Wałowski

Jakub Steckiewicz

Daniel Pik

Jakub Kordowski

Dawid Popowicz

Patryk Zalewski

Konrad Wiśniewski

Bartosz Chimkowski

(op. Michał Lechmański)

III miejsce

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców

Powiatowy

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

Daniel Sokołowski

Bartosz Czarnecki

Konrad Wiśniewski

Patryk Zalewski

Kamil Czarnecki

Jakub Steckiewicz

Dawid Popowicz

Jakub Załęski

Jakub Godlewski

Daniel Pik

(op. Artur Salamon)

II miejsce

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt

Powiatowy

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

 Kinga Lesińska

Patrycja Kamińska

Iga Kaliszuk

Karolina Galas

Julia Steckiewicz

Oliwia Zając

Roksolana Błaszczak

Anna Mroczek

(op. Barbara Trzcińska)

III miejsce

 

Szkolny Konkurs Wiedzy o Tolkienie

szkolny

RSU PG 1

Bartosz Wultański

Aleksandra Lolo

Krystian Kosiński

I miejsce

 

II miejsce

 

III miejsce

Wewnątrzszkolny Konkurs Fizyczny

"Młody optyk"

 

szkolny

Zuzanna Król

Aleksandra Czarnowska

Gabriela Kozłowska

I miejsce

Wewnątrzszkolny

Konkurs Matematyczny

MATMIX

szkolny

klasy I

Świadkowski Dawid

Rostkowski Mateusz

Witkowska Karolina

klasy II

Załęski Jakub

Korzeniewska Maja

Sepełowska Wiktoria

klasy III

Czarnowska Aleksandra

Król Zuzanna

Turek Patryk

Dobrowolska Wiktoria

 

I miejsce

 

II miejsce

 

III miejsce

 

 

I miejsce

II miejsce

 

III miejsce

 

 

I miejsce

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

Wewnątrzszkolny konkurs wiedzy z biologii "Różnorodność Świata Żwierząt" szkolny

Aleksandra Koczara

Dobrowolska Wiktoria

I miejsce

 

 

O szkole

szkola-obraz

Budynek szkoły stoi w północnym krańcu wyspy będącej ośrodkiem najstarszej części miasta. Usytuowany jest przy uliczce otaczającej z trzech stron monumentalną bryłę orientowanej kolegiaty, która stanowi północne zamknięcie wydłużonego rynku.

Więcej...

Patron szkoły

klaudyna

Klaudyna Potocka urodziła się 27 sierpnia 1801 roku w Kórniku, jako córka Ksawerego i Justyny z Dzieduszyckich. Urodziła się w małym domku. Dziś ten pierwszy po lewej stronie budyneczek przyzamkowy, sympatycznie nazywany „Klaudynówką"

Więcej...

Polecane strony

logoPultuskszkola z klasasocrates-comenius

logo-seoZapraszamy do zapoznania się z raportem z ewaluacji szkoły w ramach programu System Ewaluacji Oświaty.

Więcej...